Apartmán Horizon Beach
Horizon Beach
Čeština
English
Deutsch
Espanol
Russia
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04

Lokalita

Horizon Beach je nově postavený, uzavřený komplex 3 nízkopodlažních budov umístěných v tropické zahradě.  Uzavřený apartmánový komplex je chráněn 24 hodinovou ochrannou službou a přímým vstupem z garáže do příslušných apartmánů.

Horizon Beach Resort je umístěn západně od Estepony s přímým příjezdem z dálnice. Z letiště v Malaze můžete využít čtyřproudovou silnici A7 nebo placenou dálnici AP 7. Podrobný popis příjezdu naleznete v záložce kontakty. Resort je vzdálen od letiště v Malaze 1 hod jízdy a z letiště v Gibraltaru 40 min. jízdy.

Horizon Beach se nachází v krátké dojezdové vzdálenosti od historického centra Estepony, přístavu v Sotogrande , Puerto Banus a Marbelly.

Více než 20 golfových hřišť včetně Valderamy a San Rocke v nejbližším okolí, poskytne dokonalý sportovní zážitek pro golfisty všech kategorií. Nově zbudovaný chodník New Golden Mile umožní dlouhé procházky kolem mořského pobřeží.

Po 40 minutách jízdy dorazíte na Gibraltar, kde na Vás dýchne stará Anglie, vyjedete lanovkou na vrchol a projdete jeskynní komplex. Nezapomeňte navštívit botanickou zahradu a dejte pozor na drzé opice, které potkáte na skále na každém kroku. Nezapomenutelný je i výlet do Afriky do španělské enklávy Ceuta. Trajekty vyjíždějí denně z Algeciras.

Určitě nebudete zklamaní návštěvou krokodýlí farmy v Torremolinos, neskutečné volné zoologické zahrady ve Fuengirole a další ZOO Selwo Aventura v Esteponě či krásné akvárium SeaLife v Benadlmadeně. Pro akčnější typy doporučujeme návštěvu největšího lanového parku v Andalusii Aventura Amazonia v Marbelle, milovníci skluzavek můžou navštívit aquapark v Mjias, nebo zábavní park pro celou rodinu Tivoli v Benalmadeně.

Nezapomeňte se projít historickou části Estepony a navštívit světoznámý jachetní přístav Puerto Banus v Marbelle.  

Nový lákadlem je znovu otevřená skalní cesta Caminito del Rey, pro velký zájem je nutné se tam objednat s několikatýdenním předstihem, neboť denně tam může projít pouze 600 turistů.

Nezapomeňte zavítat také do vnitrozemí - do "města snů", starobylé Rondy, kde se snoubí maurský styl s renesancí.

Horizon Beach

Horizon Beach - Španělsko

Rezervujte on-line
Horizon Beach